19

Вересень

2016

19 Вересень 2016

gaedner

Ми живемо в часи кардинальних змін, інтенсивної глобалізації, зростання потоку інформації, яку необхідно адекватно сприймати і інтерпретувати. Ми спостерігаємо все більше гостре зіткнення цивілізацій і культур при одночасному їх взаємопроникнення і взаємовплив.
Ці зміни вимагають нових форм навчання і мислення в школі, бізнесі, професіях. Відомий психолог Говард Гарднер описує типи мислення, обов’язкові для людини нового століття. Люди, не навчилися мислити по новому, будуть змушені здатися на милість сил, які вони не в змозі осмислити. Це означає, що вони не зможуть досягти успіху в професійній, громадській та особистому житті. Людина ж, яка опанувала даними типами мислення, буде повністю готовий до зустрічі з майбутнім – навіть з тим, що він не може передбачити.
Книга призначена для студентів і викладачів вищих навчальних закладів, що спеціалізуються на психології, менеджменті та інших гуманітарних науках. Книга буде цікава керівникам і менеджерам прогресивних компаній, а також всім, хто цікавиться сучасними тенденціями в освіті, психології та бізнесі